Telefon: +420 722 704 301 | E-mail: recepce@studiosawadee.cz

Věrnostní program

Pro naše pravidelné návštěvníky jsme připravili bonus – masáž ZDARMA.
Jak ji získat? Je to jednoduché…
Předplaťte si jeden z níže uvedených balíčků nebo využijte naši věrnostní kartičku.

Balíčky

– V hodnotě 3 500 Kč (jedna 30 min. anti-stress masáž nebo 30 min. masáž zad zdarma)
– V hodnotě 5 500 Kč (jedna 60 min. masáž nohou zdarma)
– V hodnotě 6 500 Kč (jedna 60 min. olejová masáž zdarma)
– V hodnotě 10 000 Kč (jedna 120 min. tradiční masáž zdarma)

Platnost balíčků je 12 měsíců ode dne zaplacení.

Zavedeme vám u nás zákaznickou kartu, ze které budeme postupně čerpané služby odepisovat. Předplacený kredit můžete využívat na jakékoliv typy masáží, není podmínkou objednávat jen jeden konkrétní druh masáží. Po vyčerpání celé částky si vyberete vaši bonusovou masáž ZDARMA.

Důležité upozornění – z předplaceného balíčku s bonusem lze čerpat pouze masáže. Dárkové poukazy z tohoto kreditu není bohužel možné čerpat!!! Předplatba je možná pouze hotově, na fakturu, nebo platební kartou. Platba bonusového balíčku přes Benefit Plus nebo šeky SODEXO nebo TICKET není bohužel možná. Masáže čerpané v rámci tohoto balíčku s bonusem, není možné zapisovat na věrnostní kartičku, neboť jedna sleva již byla poskytnuta.

Věrnostní kartička

Vyzvedněte si u nás na recepci věrnostní kartičku, do které vám zapíšeme každou masáž, kterou u nás absolvujete, a zaplatíte ji hotově, naším dárkovým poukazem, platební kartou nebo na fakturu. Po absolvování deseti masáží obdržíte od nás jedenáctou masáž v průměrné hodnotě vyčerpaných masáží ZDARMA. Platnost kartičky je 12 měsíců ode dne vystavení. Čím více k nám budete na masáže chodit, tím více masáží ZDARMA od nás obdržíte…

Na věrnostní kartičku není bohužel možné zapisovat masáže, které máte uhrazené v rámci předplaceného balíčku (viz výše), neboť zde byla již sleva poskytnuta. Není možné také zapisovat masáže placené přes zaměstnanecké benefitní systémy a šeky SODEXO, EDENRED a UNIŠEK. Masáž je nutné na VK zapsat v den konání masáže!!! Zpětné dopisování není bohužel možné.